ON SOM

Institut Manuel Vázquez Montalbán

Av. Eduard Maristany, 59-61
08930 Sant Adrià de Besòs
Telèfon: 933819005 Fax: 933813711
Mail: iesmvm@xtec.cat


XARXES SOCIALS

FACEBOOK TWITTER INSTAGRAM


Veure   Institut Manuel Vázquez Montalbán en un mapa més gran

COM ARRIBAR
Rodalies
Línia R1
Parada Sant Adrià del Besòs
Tusgsal
Línies B7, B14, B26, B23
Trambesòs
Línies L4, L6
TMB
Línia 143
QUI SOM

Professorat

LC.- Lina Camprubí [lina@institutmvm.cat]
JM.- Juan Montedeoca [juan@institutmvm.cat]
RF.- Raimon Folch  [raimon@institutmvm.cat
MB.- Miguel Angel Baeza  [miquel@institutmvm.cat]
RC.- Robert Calatayud [robert@institutmvm.cat]
DN.- Diego Nistal [diego@institutmvm.cat]
GF.- Gines Fernández [gines@institutmvm.cat]
AS.- Angels Serrano
MG.- Marien García [marien@institutmvm.cat]


Tutoria Primer Curs SMX: Miquel Angel Baeza

  • Contacte: miquel@institutmvm.cat

  • Horari d'atenció: Dimecres de 9:00 a 10:00. Cal cita prèvia.

Tutoria Segon Curs SMX: Lina Camprubí

  • Contacte: lina@institutmvm.cat

  • Espai web tutoria

  • Horari d'atenció: Dijous de 17 a 18:00. Cal cita prèvia.

Tutoria Primer Curs ASIX: Juan Montedeoca

  • Contacte: juan@institutmvm.cat

  • Horari d'atenció: Divendres de 8:00 a 9:00. Cal cita prèvia.

Tutoria Segon Curs ASIX: Diego Nistal

  • Contacte: diego@institutmvm.cat

  • Horari d'atenció: Dilluns de 16:00 a 17:00. Cal cita prèvia.

   

Tutor Formació en Centres de Treball/Dual: Diego Nistal  

  • Contacte: diego@institutmvm.cat

  • Horari d'atenció: Dilluns de 17:00 a 18:00. Cal cita prèvia.

Coordinadora Formació Dual: Lina Camprubí

  • Contacte: lina@institutmvm.cat

Coordinadora Erasmus +: Lina Camprubí

  • Contacte: lina@institutmvm.cat / mobility@institutmvm.cat


HORARI DE SECRETARIA

Matins

De Dilluns a Divendres de 9:30 a 13:30 hores

Tardes

Dilluns i Dimarts de 15:30 a 17:00 hores

Horari d'estiu (del 9 de juny al 5 de setembre)

De Dilluns a Divendres de 9:30 a 13:30 hores